100%
zákazníků doporučuje

Recenze hodinek Boccia

Recenze majitelů hodinek Boccia odrážejí jejich zkušenosti s používáním hodinek, jejich celkovou spokojenost s nákupem a našimi službami. Jak nás tedy vnímají naši zákazníci a třeba také lidé z vašeho okolí? Recenze jsou získávány prostřednictvím nezávislého projektu Ověřeno zákazníky od společnosti Heureka.cz.

Recenze zaslané emailem

    Hodnocení 5
Jan Zvěřina: Výborný eshop se vstřícným přístupem prodejce. Zboží lze vyzkoušet v provozovně v Praze. Doporučuji!
 
   Hodnocení 5
Michal: Výborná informovanost a osobní přístup. Skvělý obchod, výborný přístup, skvělé a rychlé informace.
 
   Hodnocení 5
pkr., Brno: Vše běží naprosto hladce, cestou DPD jsem dostal zboží dokonce o den dřív než bylo domluveno, což jsem jen uvítal. Vřele doporučuji, všechno velmi pravděpodobně do detailu promyšlené. Nenašel jsem chybu na rozdíl od jiných e-shopů.
 
   Hodnocení 5
Jan Milev: Chtěl jsem kvalitní hodinky za rozumnou cenu, což se mi jistě v tomto obchodě podařilo koupit. Pan Štencek mi pomohl s výběrem hodinek ( i když byl velmi obsáhlý) i po pracovní době, kdy byl i ve večerních hodinách ochoten se mnou udržovat emailovou komunikaci. Za mizivý poplatek mi vyměnil řemínek na hodinách, chtěl jsem jinou barvu a dokonce mi předtím ještě hodinky s novým řemínkem nafotil a poslal mi ta fota, abych se mohl přesvědčit, že se mi hodinky budou líbit.
Tento obchod doporučuji! Nebojte se zde nakoupit! Komunikace na velmi vysoké úrovni a profesionální chování taktéž. Hodinky přišly včas a řádně zabalené.
Pánové hodinkám rozumí!
Už vybírám hodinky další a to pro mou přítelkyni k vánocům...... Určitě nakoupím zde.
Díky chlapci!
Jen tak dál!
 
   Hodnocení 5
Swed: Dle mé zkušenosti rozhodně doporučuji (takto by měl fungovat správný Eshop).
 
   Hodnocení 5
Robin: Rychlá a profesionální komunikace se zákazníkem. Rychlé dodání skladového zboží. Bonus k nákupu. Vadí mi pouze to, že hodinky nekupuji tak často, jelikož v tomto obchodě je radost nakupovat. Výborná je komunikace se zákazníkem a veškeré informování o objednávce. Pochválit musím též dopravu zdarma a způsob zabalení zboží.

 

Profesionální recenze

Připravujeme pro vás recenze a videa hodinek.0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno