100%
zákazníků doporučuje

O firmě Boccia Titanium

Německá společnost Boccia Titanium se specializuje na výrobu šperků a hodinek z titanu. Tento jedinečný materiál má několik pozoruhodných vlastností. Titan neobsahuje nikl a je tedy zcela antialergický. Má vyšší tvrdost než ostatní kovy, ale zároveň je lehčí. Zajímavá je také jeho netečnost k vodě, atmosférickým plynům a kyselinám, díky které nekoroduje. Všechny části hodinek z produkce firmy Boccia Titanium (pouzdro, korunka, tlačítka ale i spona na řemínku, nebo tah) jsou vyrobeny z titanu. Jedná se tak o hodinky vhodné pro alergiky, nebo osoby s citlivou pokožkou. I přes finanční náročnost výroby titanu je cenová hladina hodinek Boccia velmi příznivá. Ve své cenové relaci jde o nejprodávanější hodinky na německém trhu.

K dispozici jsou dámské i pánské modely od jednoduchého provedení až po hodinky s chronografem a safírovým sklem. Boccia vyrábí také hodinky v kombinaci titanu a keramiky. Design hodinek Boccia je spjat se jmény mnoha uznávaných návrhářů. K těm nejslavnějším patří například Američan Jeff Miller, jehož díla je možné zahlédnout v galeriích po celém světě.

Firma Boccia Titanium patří pod křídla známe německé hodinářské firmy Tutima Glashütte/Sa. Díky hodinkám Boccia z titanu již Vaše ruce nebudou trpět alergickými reakcemi, nebo únavou z velké hmotnosti hodinek. Kompletní nabídku firmy Boccia naleznete v našem katalogu.

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno