100%
zákazníků doporučuje

Často kladené dotazy

Kde si můžu hodinky Boccia prohlédnout?

Osobní prohlídka je možná v naší provozovně v pražských Holešovicích - ulice Dukelských hrdinů 3. Doporučujeme předem zavolat a ověřit, zdali jsou hodinky skladem.

Na vašich stránkách jsem viděl, že si je možné hodinky vyzvednout i v jiných městech, než v Praze. Mohu si je tam také prohlédnout?

Hodinky si můžete prohlédnout pouze v Praze. V ostatních městech máme výdejní místa zprostředkovaná společností Zásilkovna. Pokud máte zájem o prohlídku hodinek a nemáte cestu do Prahy, tak nás kontaktujte a my se pokusíme něco vymyslet.

Může se mi PVD povlak opotřebovat?

Zlatá PVD vrstva se nanáší na ocelové pouzdro hodinek za velmi vysokých teplot. Nejedná se tedy o klasický nátěr, který se může začít časem loupat. Při běžném používání hodinek se PVD vrstva loupat nezačne, jedinou možností je mechanické poškození pouzdra (rýha), kdy pod zlatou vrstvou začne prosvítat ocelové pouzdro.

Jak dlouho vydrží u hodinek Boccia baterie?

Výdrž baterie se liší dle typu baterie a strojku. Standartní výdrž baterie v hodinkách Boccia jsou 2-3 roky. U hodinek s nadstandartními funkcemi jako jsou stopky, se může výdrž baterie lišit dle četnosti používání těchto funkcí.

Kde si můžu vyměnit baterii, aby nedošlo ke ztrátě záruky?

Svěřte hodinky nám a my se o ně v prodejně postaráme. Případně můžete využít jakékoliv dobré hodinářství, kde vám udělají následnou zkoušku voděodolnosti. O záruku byste přišli v případě, že by došlo k poškození hodinek neodbornou manipulací, nebo vložením špatné baterie.

Poskytujete také pozáruční servis hodinek Boccia?

Ano, jsme schopni dodat veškeré dostupné díly. O vaše hodinky Boccia se rádi postaráme i po záruční době.

Co když jsem ztratil záruční list?

Přijďte k nám do Karlína či Holešovic, slušně nás požádejte a my vám vypíšeme nový.

Vodotěsnost 100M znamená, že se s hodinkami můžu potápět do hloubky 100 metrů?

Vodotěsnost 100m znamená, že hodinky vydrží tlak 10ti atmosfér, který odpovídá tlaku sloupce vody v hloubce 100 metrů. Pohybem ruky s hodinkami pod vodou se tlak různě mění. Hodinky s označením 100m jsou tedy vhodné ke koupání a šnorchlování. Pokud hledáte hodinky, které vydrží i hlubinné potápění a nebudete o ně mít ve vodě strach, tak doporučujeme hodinky s vodotěsnosti 200m - například modelovou řadu Sea Force.

Co dělat, když se ručička stopek nevrátí do původní polohy?

Občas se stane, že se při vynulování stopek nevrátí jedna z ručiček do původní polohy. Jedná se o běžnou vlastnost hodinek s chronografem. Postup je jednoduchý: vytáhněte korunku do druhé pozice, mačkejte horní tlačítko dokud vtěřinová ručička stopek nebude na vámi požadované pozici a následně vraťte korunku do základní pozice.

Chtěl bych více kusů hodinek, dostanu slevu?

Individuálně se s Vámi rádi domluvíme na větším odběru hodinek.

Máte jiný dotaz?

Napište nám komentář nebo e-mail a my vám rádi odpovíme.

0 hodinky v porovnání Zobrazit

Nic nenalezeno