Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safír
Hmotnost
30 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Boccia Titanium 604-12 mají bílý ciferník s černými indexy. Ciferník je chráněn safírovým sklem a v jeho pravé části se nachází ukazatel data a dne v týdnu. Titanové pouzdro je doplněno černým koženým řemínkem s bílým prošitím. Hodinky díky průměru pouzdra 36 mm doporučujeme zákazníkům s menší rukou.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Modelová řada | Outside |
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 30 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Seiko VX32 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Výška pouzdra | 7,4 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Rychlostěžejky | ne |
| Materiál pásku | Kůže |
| Spona | přezka |
| Šířka pásku | 17 mm |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Ukazatel dne v týdnu | Ano |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Nízká váha, safírové sklíčko, datumovka, luminiscence a klasický vzhled - to vše nabízí za velmi příjemnou cenu řada dámských a pánských společenských titanových hodinek Boccia Titanium Dress Outside. Celé řadě vládne velmi jednoduchý design a menší a úzká pouzdra, díky kterým hodinky vypadají dobře i na útlém zápěstí a snadno vklouznou pod rukáv košile.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek, 5letou záruku a doprava zdarma.
Dárky si můžete prohlédnout zde: