Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
15 g
Vodotěsnost
30 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3295-04 s titanovým pouzdrem elipsovitého tvaru s PVD úpravou. Hodinky drží na ruce díky koženému řemínku hnědé barvy. Ciferník bílé barvy chrání minerální sklíčko.
Novinka pro rok 2018 hodinek Boccia Titanium jsou přesně tím, co na dámském zápěstí nesmí chybět. Hodinky, které se dají využít jak do společnosti, tak i na běžné nošení či do práce. Disponují vodotěsností do 30m, což vystačí na mytí rukou a déšť. Díky provedení z titanu jsou hodinky velice lehké a ani neucítíte, že je máte na ruce. Titan je také vhodný pro alergiky, kteří nesnášejí dobře látky obsažené v oceli.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Modelová řada | Trend |
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 15 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 5R21 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 32 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Oválné |
| Materiál pouzdra | Titan s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Materiál pásku | Kůže |
| Spona | Trnová |
| Šířka pásku | 14 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ne |
| Otočná luneta | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Boccia Titanium Trend je řada plná netradičních designů a barev. Hranaté hodinky, oválná pouzdra, ale i klasický styl a růžové zlato. Skvělá volba pro všechny, kdo hodinky berou nejen jako ukazatel času, ale i jako módní doplněk.
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek, 5letou záruku a doprava zdarma.
Dárky si můžete prohlédnout zde: