Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
17 g
Vodotěsnost
50 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3247-03 jsou specifické elegantním zlatým pruhem procházejícím přes pouzdro hodinek. Tenké a zároveň velmi lehké hodinky pro každou příležitost. Na ruce drží díky řemínku hnědé barvy.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 17 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 762 |
| Rozměr pouzdra | 28 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ne |
| Baterie | Ano |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz