Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
27 g
Vodotěsnost
50 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3165-01 s titanovým pouzdrem elipsovitého tvaru. Hodinky drží na ruce díky koženému řemínku hnědé barvy.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 27 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 751 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 36 mm x 31,6 mm |
| Výška pouzdra | 8,05 mm |
| Tvar pouzdra | Oválné |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“Kvalitní provedení.”
Dobrý den, paní Kochanová,
více informací k možnosti objednání řemínku k Vašim hodinkám jsme Vám zaslali na email.
S pozdravem, Darina Vokrojová
“Dobrý den, je možné dodat u Vás pásek k dámským hodinkám Boccia Titanium 3165-01?
Děkuji“
Dobrý den, paní Elweinová,
bližší informace k možnosti dodání řemínku jsme Vám poslali na Váš mail.
S pozdravem Jiří Bareš
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Janka Kochanová 02. 06. 2019
“Dobrý deň, prosím Vás o informáciu, potrebovala by som nový kožený remienok do hodiniek boccia 3165-01 je možné si ho u Vás objednať? Hodinky som objednávala u Vás pred asi 2,5 rokmi.Ďakujem.“