Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
80 g
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Boccia Titanium 3662-02 mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky koženému řemínku červené barvy. Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s bílým podkladem.
Tento model disponuje vodotěsností do 50 metrů (dostačující na mytí rukou a sprchování), dále minerálním sklíčkem, které dodává hodinkám odolnost vůči poškození a datumovkou na třetí pozici.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 80 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 37 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Průhledné zadní víko | Ne |
| Rychlostěžejky | ne |
| Materiál pásku | Kůže |
| Spona | Trnová |
| Barva náramku | Červená |
| Datum | Ano |
| Otočná luneta | Ne |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz