Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Automatický
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
53 g
Vodotěsnost
100 m
Pánské automatické hodinky Boccia Titanium 3574-01 disponují kulatým titanovým pouzdrem, které drží na ruce díky koženému řemínku s krokodýlím vzorem. Ciferník, který s černým podkladem skvěle kontrastuje s bílými indexy je doplněn o ukazatel data. Na dýnku hodinek se nachází průhled na strojek hodinek.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 100 m |
| Hmotnost | 53 g |
| Pohon | Automatický |
| Strojek | Miyota |
| Rozměr pouzdra | 40 mm |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Černá |
| Víko na závit | Ano |
| Materiál pásku | Kůže |
| Barva náramku | Černá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz