Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safír
Hmotnost
50 g
Vodotěsnost
50 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3343-02 disponují hranatým titanovo- zlaceným pouzdrem a koženým řemínkem hnědé barvy. Ciferník je s perletí ve světlém odstínu.
Model Boccia Titanium 3343-02 se hodí jak na společenské akce, tak i na každodenní nošení. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Voděodolnost je 50 m, hodinky tak zvládnou běžný kontakt s vodou jako je mytí rukou, déšť či sprchování. Velikost pouzdra činí 25 mm, skvěle tak sednou na většinu dámských zápěstí.
Hodinky se velice příjemně nosí, díky titanu a koženému řemínku jsou také velmi lehké.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 50 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Myiota |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / den |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Rozměr pouzdra | 25 mm |
| Tvar pouzdra | Hranaté |
| Materiál pouzdra | Titan s povrchovou úpravou |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá perleť |
| Průhledné zadní víko | Ne |
| Rychlostěžejky | ne |
| Materiál pásku | Kůže |
| Spona | Trnová |
| Šířka pásku | 14 mm |
| Barva náramku | Hnědá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Akumulátor | Ne |
| Baterie | Ano |
| Korunka šroubovací | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz