Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
34 g
Vodotěsnost
30 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3330-03 okouzlí svým klasickým jednoduchým vzhledem ciferníku, na kterém najdeme čísla na pozicích hodin. Titanové pouzdro doplňuje řemínek ze stejného materiálu, oboje s PVD povrchovou úpravou v barvě zlata.
Přehledný ciferník chrání minerální sklíčko, vodotěsnost modelu je 30 m, což vystačí na běžný kontakt s vodou jako je mytí rukou nebo déšť. Zajímavý je taky kontrast mezi černými ručkami a bílým ciferníkem, což zajišťuje velmi dobrou čitelnost. Hodinky svým průměrem 26 mm sednou převážně na menší dámská zápěstí.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Hmotnost | 34 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Barva pouzdra | Zlaté |
| Rozměr pouzdra | 26 mm |
| Výška pouzdra | 7 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan s PVD úpravou |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Průhledné zadní víko | Ne |
| Materiál pásku | Titan s PVD úpravou |
| Spona | Překlápěcí |
| Šířka pásku | 12 mm |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ne |
| Funkce | Bez datumovky |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz