Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safír
Hmotnost
Vodotěsnost
30 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3270-01 patří do modelové řady ROYCE. Hodinky mají kulaté titanové pouzdro a tah rovněž z titanu.
Hodinky působí velmi decentním dojmem, k čemuž přispívá nenápadný ciferník s bílým podkladem. Ciferník chrání safírové sklíčko a hodinky jsou voděodolné do 30m (vhodné maximálně na mytí rukou).
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 30 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Miyota 9U15 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 32 mm |
| Výška pouzdra | 6,8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Materiál pásku | Titan |
| Spona | Ano |
| Barva náramku | Stříbrná |
| Datum | Ne |
| Otočná luneta | Ne |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
Dobrý den, pane Válku,
těší nás Váš zájem o hodinky Boccia Titanium. Můžeme Vám poskytnou 5% slevu jako jeden z dárků (vyberete si v prvním kroku objednávky). Hodinky by Vás tak vycházely na 3 695 Kč. Taktéž není problém upravit hodinky přímo na ruku (stačí napsat do poznámky při posledním kroku objednávky). Věřím, že se hodinky budou Vaší ženě líbit.
S pozdravem Jakub Novák
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Vladislav Válek 23. 10. 2018
“Dobrý den,
chtěl bych vás moc poprosit a zeptat se, zda by se ještě dalo domluvit na slevě z Vámi uváděné ceny za krásné hodinky Boccia Titanium 3270-01. Nezlobte se, pokud je to velmi troufalé.
Žena má obvod ruky v místě hodinek 18 cm, netuším, zda je to běžná velikost nebo se řemínek mmusí ještě upravit.
Ještě jednou moc děkuji za odpověď a za vstřícnost. Snad se budou líbít i mé ženě, ne jen mně :-)
S pozdravem
Vladislav Válek“