Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Minerál
Hmotnost
Vodotěsnost
50 m
Pánské hodinky Boccia Titanium 3545-02 disponují kulatým titanovým pouzdrem, které drží na ruce díky titanovému náramku. Ciferník šedé barvy obsahuje ukazatel data a vteřinovou ručičku.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Pánské |
| Použití | Sportovní |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Seiko VJ42A |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Materiál pásku | Titan |
| Barva náramku | Šedá |
| Datum | Ano |
| Funkce | Datum |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ručičky a indexy SuperLuminova |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“byl to krásný dárek k promoci”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz