Fungujeme a objednávky posíláme! Otevírací doba Po-Čt: 9-19, Pá: 9-16, So: 10-15. Ohledně osobního odběru a změn více zde.

Často kladené dotazy

Poradíme Vám

Jakub Novák Jakub Novák
produktový manažer


+420 774 272 737
 • Kde si můžu hodinky Boccia prohlédnout? – Osobní prohlídka je možná v naší provozovně v pražském Karlíně – ulice Vítkova 8. Doporučujeme předem zavolat a ověřit, zdali jsou hodinky skladem.
 • Na vašich stránkách jsem viděl, že si je možné hodinky vyzvednout i v jiných městech, než v Praze. Mohu si je tam také prohlédnout? – Hodinky si můžete prohlédnout pouze v Praze. V ostatních městech máme výdejní místa zprostředkovaná společností Uloženka. Pokud máte zájem o prohlídku hodinek a nemáte cestu do Prahy, tak nás kontaktujte a my se pokusíme něco vymyslet.
 • Může se mi PVD povlak opotřebovat? – Zlatá PVD vrstva se nanáší na ocelové pouzdro hodinek za velmi vysokých teplot. Nejedná se tedy o klasický nátěr, který se může začít časem loupat. Při běžném používání hodinek se PVD vrstva loupat nezačne, jedinou možností je mechanické poškození pouzdra (rýha), kdy pod zlatou vrstvou začne prosvítat ocelové pouzdro.
 • Jak dlouho vydrží u hodinek Boccia baterie? – Výdrž baterie se liší dle typu baterie a strojku. Standartní výdrž baterie v hodinkách Boccia jsou 2-3 roky. U hodinek s nadstandartními funkcemi jako jsou stopky, se může výdrž baterie lišit dle četnosti používání těchto funkcí.
 • Kde si můžu vyměnit baterii, aby nedošlo ke ztrátě záruky? – Buď můžete hodinky svěřit nám a my baterii necháme vyměnit v servise Boccia, nebo můžete využít jakékoliv dobré hodinářství, kde vám udělají následnou zkoušku vodotěsnosti. O záruku byste přišli v případě, že by došlo k poškození hodinek neodbornou manipulací, nebo vložením špatné baterie.
 • Poskytujete také pozáruční servis hodinek Boccia? – Ano, jsme schopni dodat veškeré dostupné díly. O vaše hodinky Boccia se rádi postaráme i po záruční době.
 • Co když jsem ztratil záruční list? – Přijďte k nám do Karlína, slušně nás požádejte a my vám vypíšeme nový.
 • Vodotěsnost 100m znamená, že se s hodinkami můžu potápět do hloubky 100 metrů?Vodotěsnost 100m znamená, že hodinky vydrží tlak 10ti atmosfér, který odpovídá tlaku sloupce vody v hloubce 100 metrů. Pohybem ruky s hodinkami pod vodou se tlak různě mění. Hodinky s označením 100m jsou tedy vhodné ke koupání a šnorchlování. Pokud hledáte hodinky, které vydrží i hlubinné potápění a nebudete o ně mít ve vodě strach, tak doporučujeme hodinky s vodotěsnosti 200m – například modelovou řadu Sea Force.
 • Co dělat, když se ručička stopek nevrátí do původní polohy? – Občas se stane, že se při vynulování stopek nevrátí jedna z ručiček do původní polohy. Jedná se o běžnou vlastnost hodinek s chronografem. Postup je jednoduchý: vytáhněte korunku do druhé pozice, mačkejte horní tlačítko dokud vtěřinová ručička stopek nebude na vámi požadované pozici a následně vraťte korunku do základní pozice.
 • Chtěl bych více kusů hodinek, dostanu slevu? – Individuálně se s Vámi rádi domluvíme na větším odběru hodinek.

Máte jiný dotaz? Napište nám komentář nebo e-mail a my vám rádi odpovíme.

Komentáře / dotazy (20)

 1. Jiří napsal:

  Dobrý den, dá se koupit k hodinkám 3549-03 jen náhradní zapínání nebo se musí vyměnit celý náramek? Díky za info. Jiri K.

 2. Věra Ševcová napsal:

  Mají hodinky typ 3302-01 tah, který když se rozepne, zůstane jako náramek vcelku nebo se úplně rozepne.

 3. Václav Doha napsal:

  Dobrý den, mám pánské hodinky Boccia Titanium 3549-03 a potřeboval bych nový titanový pásek. Dá se u Vás koupit? Děkuji za odpověď

 4. Jaroslava Martincová napsal:

  Dobrý den, moc se mi líbí hodinky Boccia Titanium 3246-10, ale mám dost štíhlé zápěstí. Můžete mi prosím zjistit, kolik měří kovový tah?
  Děkuji. Srdečně zdravím.
  J.M.

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, paní Martincová,
   hodinky se dají zkracovat/upravovat dle velikosti zápěstí. Nejmenší možná velikost, na kterou se hodinky dají zkrátit, je přibližně 14-15 cm.
   S pozdravem František Šmolík

 5. Josef Kracman napsal:

  Dobrý den Boccia 3114-15, již dvakrát jsem musel nechat měnit kožený řemínek (dochází k odtržení kovové vložky od kůže a následnému protržení kožených oček u šroubků), je nějaká možnost nahradit ho jiným typem řemínku?

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, pane Kracmane,

   bohužel k tomuto konkrétnímu typu hodinek lze dodat pouze kožené řemínky různých barev. Kovový tah ani jiný řemínek se bohužel pro tento typ nevyráběl a nevyrábí.
   S pozdravem Jakub Novák

 6. Frantisek Harant napsal:

  Dobrý den,
  Boccia Titanium 3189-03 mají tyto hodinky PVD úpravu? Děkuji za
  odpověď.

 7. Hana Mendlová napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možno u hodinek Boccia Titanum 3165-13 nahradit kožený řemínek titanovým tahem.
  Moc děkuji.
  H. Mendlová

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, paní Mendlová,
   kožený řemínek u Vámi zmiňovaného modelu lze nahradit za titanový tah. Vybírat můžete z titanových tahů dodávaných k modelům Boccia Titanium 3165-10, Boccia Titanium 3165-11, či Boccia Titanium 3165-12.
   S pozdravem Tomáš Doležal

 8. Jiří Feix napsal:

  Mám hodinky cca 12let.Při chůzi mi samovolně spadly z ruky.
  Rozpojily se mezi čtvrtým a pátým článkem titanového pásku.
  V několika opravnách hodinek mi řekli, že to nejde opravit.
  Nemůžou dostat ven osičku. Lze náramek opravit, nebo je nutné
  koupit nový?
  Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, pane Feixy,
   takhle přes komentáře bohužel nemůžeme posoudit stav hodinek. Bylo by nutné je dopravit na naši adresu, kde bychom si je prohlédli. Pokud Vám ale u několika hodinářů tvrdili stejný závěr, tak je to dosti pravděpodobné. Samozřejmě rádi uděláme maximum pro to, abyste měl hodinky opraveny.
   S pozdravem Jiří Štencek

 9. Ivona napsal:

  Dobrý den,
  chtěla jsem se zeptat zda kožený řemínek hodinek Boccia Titanium 3165-20 má také titanové zapínání. Jsem alergická na nikl.
  Děkuji

  Ivona Jeníčková

  • Jakub Novák napsal:

   Dobrý den, paní Jeníčková,

   ano, hodinky Boccia jsou celé 100% co se týče použitého kovu pouze z titanu. Nemusíte se tedy obávat alergické reakce.
   S pozdravem Jakub Novák

 10. Petr Dolejší napsal:

  Dobry den

  mam zajem o hodinky Boccia Titanium 3080-07, kozeny tah bych ale chtel nahradit titanovym. Je to mozne, pripadne mate nabidku titanovych tahu na vyber ?

  Dekuji s pozdravem

  P.D.

  • Dobrý den,
   těší nás Váš zájem o hodinky Boccia. U tohoto modelu lze kožený řemínek nahradit titanovým tahem z hodinek Boccia Titanium 3080-06. Cena samostatného tahu je 1000,00 Kč. V případě, že byste neměl zájem o dárek k hodinkám ani původní řemínek, tak bychom se domluvili na individuální ceně.
   S pozdravem, Robert Pospíšil

Vložit nový komentář / dotaz