Prodej produktu byl ukončen → To nevadí, zkuste další podobné produkty v nabídce Helveti.
Pohon
Bateriový Quartz
Materiál pouzdra
Titan
Materiál sklíčka
Safír
Hmotnost
29 g
Vodotěsnost
50 m
Dámské hodinky Boccia Titanium 3164-05 mají úzký titanový tah, který je uchycen k hodinkám netradičním způsobem. Pouzdro hodinek i náramek jsou zlaceny technologií PVD. Ciferník kulatého tvaru chrání safírové sklíčko.
Nejste si jisti velikostí?
Vytisknout vzory velikostí
(U tisku nastavte Měřítko: Výchozí)
| Modelová řada | Dress |
| Typ zboží | hodinky |
| Určení | Dámské |
| Použití | Společenské |
| Původ | Německé |
| Záruka | 5 roků |
| Vodotěsnost | 50 m |
| Hmotnost | 29 g |
| Pohon | Bateriový Quartz |
| Strojek | Ronda 762 |
| Přesnost chodu v sekundách | ±15 s / měsíc |
| Rozměr pouzdra | 30 mm |
| Výška pouzdra | 6,3 mm |
| Tvar pouzdra | Kulaté |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Materiál sklíčka | Safírové |
| Číselník | Analogový |
| Barva číselníku | Bílá perleť |
| Materiál pásku | Titan |
| Barva náramku | Zlatá |
| Datum | Ne |
| Otočná luneta | Ne |
| Baterie | Ano |
| Luminiscence | Ne |
Za správnost údajů ručíme. Našli jste chybu? Napište nám a získejte 200 Kč na nákup hodinek.
Garant: Kateřina Žváček
Jiří Štencek
+420 252 252 306
Po-Čt 9-19
Pá-So 9-16
info@helveti.cz
Produkt je zařazený do kategorií
“Jsou to dámské hodinky, takže vlastní zkušenosti s tímto produktem mít nebudu. Přítelkyně je spokojená a zatím si na nic, kromě zapínání, nestěžuje.”
“”
Máte otázku? Zanechte nám komentář
Přidat dotaz
Ke každým hodinkám od nás dostanete dárek, 5letou záruku a doprava zdarma.
Dárky si můžete prohlédnout zde: