Fungujeme a objednávky posíláme! Otevírací doba Po-Čt: 9-19, Pá: 9-16, So: 10-15. Ohledně osobního odběru a změn více zde.

Boccia Titanium 3080-06

Hodinky již není možné objednat. Vyberte si prosím jiné hodinky Boccia.

Dámské hodinky Boccia Titanium 3080-06 s bílým ciferníkem, který je chráněn safírovým sklem. Titanové pouzdro drží na ruce díky titanovému tahu. Ten lze na požádání zkrátit.

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení: Dámské
Pohon: Quartz – bateriový
Strojek: Seiko VX12
Materiál pouzdra: Titan
Materiál sklíčka: Safír
Materiál pásku: Titan
Vodotěsnost: 50 m
Rozměry: 29 mm
Luminiscence: Ano
Datum: Ano
Stopky: Ne
Tachymetr: Ne

K hodinkám Boccia 3080-06 vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (4)

  1. Procházková napsal:

    Proč jste můj E-mail nesmazal? Procházková

  2. Procházková napsal:

    Dobrý den. Uvažuji o koupi hodinek Boccia titanium 3080-06.Jsem zvyklá nosit pružný (pérovací) kovový pásek, takže na pevný s uzávěrem bych si těžko zvykla. Předpokládám, že tyto hodinky mají pásek jak potřebuji. Ráda bych věděla, jak je dlouhý a jestli jde zkrátit? Dole pod obrázkem hodinek máte v popisu – materiál pásku – kůže. O takový bych zájem neměla. Děkuji za odpověď. S pozdravem. Procházková Božena

    • Dobrý den, ano tyto hodinky mají pružný titanový pásek. Jeho délka je 16 cm + 3,5 cm hodinky, takže je vhodný na ruku s obvodem 19,5 cm. Bohužel nejde zkrátit. Za upozornení v popisu děkujeme, již jsme ho změnili. S pozdravem, Robert Pospíšil

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Boccia Titanium Outside

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3