Do Vánoc: 15 dní. Skladem máme > 2000 hodinek + dárek zdarma! Přijďte si vybrat na prodejnu od PO do NE. Objednejte nyní, vrátit můžete v únoru! Zobrazit více.

Boccia Titanium 3756-02

Pánské hodinky Boccia Titanium 3756-02 mají kulaté titanové pouzdro, které drží na ruce díky koženému řemínku. Ciferník hodinek je vyveden v černé barvě, obsahuje ukazatel data a chronograf. Hodinky jsou vodotěsné do 5 atmosfér. Hodinky působí velmi elegantním a svěžím dojmem.

Recenze, testy:

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení: Pánské
Pohon: Quartz – bateriový
Strojek: Miyota OS10
Materiál pouzdra: Titan
Materiál sklíčka: Minerál
Materiál pásku: Kůže
Vodotěsnost: 50 m
Rozměry: 41×11 mm
Váha: 41 g
Luminiscence: Ano
Datum: Ano
Stopky: Ano
Tachymetr: Ne
Objednávka Boccia Titanium 3756-02 černá Cena: 5 890

K hodinkám Boccia 3756-02 vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (2)

  1. jindra napsal:

    Už je mám rok a nechci jiné, byť za tu cenu bych měl smart, který má každý druhý koho potkáte. I prstýnek budu kupovat jedině Boccia titanium. Zkusil jsem je nahradit smart hodinkama, ale nic nesedí na ruce tak dobře, jako právě titanové hodinky 41g s koženým řemínkem. Vše smart po pár hodinách odkládám, ruka se potí, tlačí řemínky atd, ale tyto hodnky můžu nosit (kromě sprchování) 24/7. Bomba!!!

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Boccia Titanium Sport

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3