Do Vánoc: 8 dní. Skladem máme > 2000 hodinek + dárek zdarma! Přijďte si vybrat na prodejnu od PO do NE. Objednejte nyní, vrátit můžete v únoru! Zobrazit více.

Boccia Titanium 3750-06

Pánské hodinky Boccia Titanium 3750-06 mají titanové pouzdro kulatého tvaru. Náramek milánského typu je z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou vhodné především na běžné nošení a sport.

Ciferník tmavé barvy chrání safírové sklíčko, které je vysoce odolné vůči poškrábání – lze jej poškrábat pouze diamantem. Vodotěsnost tohoto modelu dosahuje 50M – tedy vhodné k běžnému styku s vodou (déšť/sprchování/mytí rukou). V pravé spodní části číselníku, na pozici mezi 4. a 5. hodinou, se nachází ukazatel data. Tento model disponuje rovněž chronografem, tzn. stopkami. Jak pouzdro tak náramek jsou vyvedeny v úpravě PVD tmavé barvy.

Při objednání hodinek od nás dostanete:

Parametry

Určení: Pánské
Pohon: Quartz – bateriový
Materiál pouzdra: Titan
Materiál sklíčka: Safír
Materiál pásku: Ušlechtilá ocel
Vodotěsnost: 50 m
Rozměry: 41×10 mm
Váha: 86 g
Luminiscence: Ano – ručičky a indexy
Datum: Ano
Stopky: Ano
Objednávka Boccia Titanium 3750-06 černá Cena: 4 590

K hodinkám Boccia 3750-06 vám dáme dárek (nůž Wenger, Victorinox, 5% slevu a jiné) a poštovné zdarma.

Neváhejte nám zavolat na +420 774 272 737 ohledně skladové dostupnosti. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem dle Vašich požadavků. Většinu modelů je možné si osobně prohlédnout. V případě osobního odběru nabízíme zkrácení ocelového tahu zdarma.

Komentáře / dotazy (0)

Vložit nový komentář / dotaz
Další hodinky z řady Boccia Titanium Sport

Zobrazení 1. – 3. z celkem 3